Aktuality

SAUNA MIMO PROVOZ

Připomínáme pouze, že z důvodu nařízení vlády je finská sauna opět uzavřena, dokud to systém ministerstva zdravotnictví a vlády nepovolí.

SAUNA OPĚT V PROVOZU

Všem příznivcům pravého saunování s radostí oznamujeme, že sauna je ode dneška (tj. 3.12.2020) zase v provozu. Pokud si najdete chvíli v předvánočním shonu, přijďte se k nám ohřát, než nás vláda zase zchladí :).

SAUNA MIMO PROVOZ

Z důvodu nařízení vlády v souvislosti s pandemií COVID-19 je sauna do odvolání uzavřena (i přesto, že z vědeckých průzkumů jasně vyplývá, že vyšší teploty koronavirus způsobující nemoc COVID-19 likvidují). Děkujeme za pochopení a těšíme se, až tato situace pomine.

Nová saunová sezóna

Během měsíce září jsme provedli drobné opravy v areálu a od 2.10.2020 se můžete u nás opět příjemně ohřát :). Těšíme se na Vás !!!

ZAVÍRÁME SAUNU

Z důvodu usnesení vlády o vyhlášení Stavu nouze v České republice (KORONAVIRUS) je naší povinností uzavřít saunu po dobu trvání tohoto usnesení. Jakmile bude naše sauna v provozu, budeme Vás zde na stránkách informovat. Děkujeme za pochopení.

Saunování opět v plném proudu

Sauna je již nyní opět otevřená naplno ve všechny běžné otevírací časy. Přijďte si vyčistit tělo a mysl v naší pravé finské sauně.
 

Dárkové poukazy

Nabízíme prodej dárkových poukazů na vstup do sauny. Věříme, že je to ideální a netradiční dárek, nejen k vánocům.

Začátek provozu

Od 1. 10. 2013 můžete saunu plně využívat. Těšíme se na Vaši návštěvu a radost z příjemně strávených chvil.