Aktuality

ÚPRAVA CEN OD 1.1.2023

Po avizovaném zvýšení cen od 1.1.2023, které je způsobeno cenou energií, jsme upravili ceník vstupu do naší finské sauny. Věříme, že nám i přesto zachováte věrnost a přízeň. Ceny jsme upravili o co nejméně to jen šlo.
Zde je odkaz na ceník: CENÍK 2023.

SAUNOVÁNÍ 2022/23

Dobrý den,

rok 2022 s sebou přinesl krizi na energetickém trhu. Chápeme, že už je až otravné to stále někde číst, avšak tato krize, bohužel, se zrovna sauny velmi týká. Dobrou zprávou je, že do konce roku 2022, vzhledem k zafixovaným cenám původní smlouvy, se ceny nezmění.

Od 1.1.2023 ale nevíme co bude a tak plán je následující.

Otevírací doba VÁNOCE

Rádi bychom Vás informovali, že sauna bude pro Vás k dispozici téměř všechny dny během následujících vánočních svátků kromě následujících dní: 23., 24. a 25. 12., 31. 12. 2021 a 1. 1. 2022. Velmi děkujeme za Vaši přízeň, přejeme příjemné a klidné prožití vánočních svátků, radostný vstup do Nového roku 2022 a těšíme se na Vaši návštěvu! :)

Úprava ceny

Milí přátelé saunování. I nás bohužel okolnosti donutili zvýšit ceny za vstup do sauny. Stalo se tak poprvé po 8 letech fungování. Veřím, že nám i přesto zachováte přízeň. Nové ceny naleznete zde: Ceník.

SAUNA V PLNÉM PROVOZU!!!

Rádi Vás informujeme o tom, že naše Finská sauna v Chocni je otevřená pro všechny přátele pravého saunování. Přijďte vypotit to špatné co nejdříve, co kdyby nám to vláda zase zavřela.

SAUNA MIMO PROVOZ

Připomínáme pouze, že z důvodu nařízení vlády je finská sauna opět uzavřena, dokud to systém ministerstva zdravotnictví a vlády nepovolí.

SAUNA OPĚT V PROVOZU

Všem příznivcům pravého saunování s radostí oznamujeme, že sauna je ode dneška (tj. 3.12.2020) zase v provozu. Pokud si najdete chvíli v předvánočním shonu, přijďte se k nám ohřát, než nás vláda zase zchladí :).

SAUNA MIMO PROVOZ

Z důvodu nařízení vlády v souvislosti s pandemií COVID-19 je sauna do odvolání uzavřena (i přesto, že z vědeckých průzkumů jasně vyplývá, že vyšší teploty koronavirus způsobující nemoc COVID-19 likvidují). Děkujeme za pochopení a těšíme se, až tato situace pomine.

Nová saunová sezóna

Během měsíce září jsme provedli drobné opravy v areálu a od 2.10.2020 se můžete u nás opět příjemně ohřát :). Těšíme se na Vás !!!

ZAVÍRÁME SAUNU

Z důvodu usnesení vlády o vyhlášení Stavu nouze v České republice (KORONAVIRUS) je naší povinností uzavřít saunu po dobu trvání tohoto usnesení. Jakmile bude naše sauna v provozu, budeme Vás zde na stránkách informovat. Děkujeme za pochopení.

Stránky